ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΕΡΟΨΑΛΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΕΡΟΨΑΛΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ

ΕΠΙΛΕΞΤΕ ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ...

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΕΡΟΨΑΛΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΕΡΟΨΑΛΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ

ΕΠΙΛΕΞΤΕ ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ...

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΕΡΟΨΑΛΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΕΡΟΨΑΛΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΕΡΟΨΑΛΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
ΩΡΑ
SOCIAL WIDGET
Παρόμοια θέματα
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΠΑΡΑΚΑΤΑΘΗΚΗ
Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 52, στις 22nd Οκτώβριος 2023, 2:59 pm
Πρόσφατα Θέματα
» ΔΟΞΟΛΟΓΙΕΣ Διάφορες - αργές Ι.ΧΙωαννίδη Ίμβρος 1945
θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Icon_minitime16th Απρίλιος 2024, 12:39 pm από ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΕΡΟΨΑΛΤΩΝ

» Κύριε η εν πολλαίς αμαρτίαις...Ήχος Πλ δ΄ (αργό) Π. Λαμπαδαρίου
θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Icon_minitime16th Απρίλιος 2024, 12:35 pm από ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΕΡΟΨΑΛΤΩΝ

» ΤΑ ΕΝΔΕΚΑ ΕΩΘΙΝΑ Νηλέως Καμαράδου
θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Icon_minitime16th Απρίλιος 2024, 12:31 pm από ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΕΡΟΨΑΛΤΩΝ

» ΗΔΗ ΒΑΠΤΕΤΑΙ ΚΑΛΑΜΟΣ ... Ήχος Πλ δ΄ Ιακώβου Ναυπλιώτου
θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Icon_minitime16th Απρίλιος 2024, 12:27 pm από ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΕΡΟΨΑΛΤΩΝ

» ΤΗΝ ΑΓΙΑ Μ.ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΠΡΩΙ Δόξα των αίνων Ήχος Πλ α΄ Ν. ΚΑΜΑΡΑΔΟΥ
θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Icon_minitime16th Απρίλιος 2024, 12:24 pm από ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΕΡΟΨΑΛΤΩΝ

» ΚΥΡΙΕ Η ΕΝ ΠΟΛΛΑΙΣ ΑΜΑΡΤΙΑΙΣ Θεοδοσίου Γεωργιάδη
θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Icon_minitime16th Απρίλιος 2024, 12:21 pm από ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΕΡΟΨΑΛΤΩΝ

» ΥΡΙΕ Η ΕΝ ΠΟΛΛΑΙΣ ΑΜΑΡΤΙΑΙΣ... Ήχος Πλ δ΄ Σωκρ. Παπαδόπουλου ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1919
θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Icon_minitime16th Απρίλιος 2024, 12:15 pm από ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΕΡΟΨΑΛΤΩΝ

» ΚΥΡΙΕ Η ΕΝ ΠΟΛΛΑΙΣ ΑΜΑΡΤΙΑΙΣ... Ι. ΧΙωαννίδη 1950
θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Icon_minitime16th Απρίλιος 2024, 12:12 pm από ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΕΡΟΨΑΛΤΩΝ

» Της μετανοίας άνοιξόν μοι (διάφορα) Ι . ΧΙωαννίδη Ίμβρος 1947
θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Icon_minitime16th Απρίλιος 2024, 12:07 pm από ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΕΡΟΨΑΛΤΩΝ

Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 4713
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η ilgeorg

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 3398 θέματα σε 3032 θέματα
ΤΥΠΙΚΟ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΕΟΡΤΟΛΟΓΙΟ
facebook
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΕΡΟΨΑΛΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ

Δημιουργία εμβλήματος
Λέξεις Κλειδιά
Θεωρητικό Νικολαιδη Τσατσαρώνη θεια χερουβικα αξιον αγιου Λειτουργία ταξις κοινωνικά καταβασιες Όρθρος εβδομαδα ΘΕΩΡΙΑ Μουσικής Βυζαντινής ακολουθια Δοξολογία μουσικος πασχαλίδη Πανδέκτης πετρίδη πρωγακη ΒΙΒΛΙΑ λειτουργικα Μεγάλη
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
ΧΑΡΤΗΣ-ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΥΛΛΟΓΟΥ

Προβολή ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΕΡΟΨΑΛΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ σε χάρτη μεγαλύτερου μεγέθους

 

 Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία

Πήγαινε κάτω 
+3
jimdoxa2002
kousk
μοναχουλης78
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
μοναχουλης78




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2013
Τόπος : Βοιωτία

θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία   θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Icon_minitime4th Ιούνιος 2020, 7:06 pm

Αναζητώ την Μεγάλη Βυζαντινή Θεία Λειτουργία - Γεωργίου Τσατσαρώνη (1986).Δυστυχώς δεν βρίσκω κανένα βιβλίο της επανέκδοσης.Αν υπάρχει θα χαρώ πολύ.Σας ευχαριστώ.

Αρέσει στον χρήστη Παναγής

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kousk




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 12/08/2020

θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία   θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Icon_minitime3rd Απρίλιος 2021, 1:34 pm

Χαίρετε,
Πρόσφατα στο βιβιλοπωλείο των εκδόσεων Ρηγόπουλου (http://www.ekdoseis-rigopoulou.gr/) είχα δει άλλα βιβλία του Τσατσαρώνη (Εσπερινός) δεν θυμάμαι όμως αν είχε και τη Λειτουργία. Μπορείτε ίσως να επικοινωνήσετε τηλεφωνινκώς, ίσως υπάρχει κάποιο αντίτυπο. Το συγκεκριμένο βιβλίο το έχω στην κατοχή μου, αλλά το αγόρασα αρκετά παλιά (αρχές δεκαετίας 1990), όταν πιθανότατα υπήρχαν ακόμα αρκετά αντίτυπα. Έχω την εντύπωση ότι δεν μπόρεσε να ανατυπωθεί...

Αρέσει στον χρήστη μοναχουλης78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimdoxa2002




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2021
Ηλικία : 47
Τόπος : Ιωάννινα

θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία   θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Icon_minitime3rd Απρίλιος 2021, 3:24 pm

Διαθέτω σε ψηφιακή μορφή την Μεγάλη Βυζαντινή Θεία Λειτουργία - Γεωργίου Τσατσαρώνη (1986). Δεν γνωρίζω αν υφίσταται πολιτική πνευματικών δικαιωμάτων για ανάρτηση στο site... Στείλτε μου το μαιλ σας στο [Μόνο οι διαχειριστές επιτρέπεται να δουν αυτόν το σύνδεσμο.]

Αρέσει στους χρήστες meteoros, poniros89, Δ. ΠΑΤΜΙΟΣ, thama, μοναχουλης78, Παναγής, drunik και dekilee125

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leon1




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 05/04/2019

θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: λειτουργία Τσατσαρώνη   θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Icon_minitime8th Ιούλιος 2021, 1:23 pm

jimdoxa2002 έγραψε:
Διαθέτω σε ψηφιακή μορφή την Μεγάλη Βυζαντινή Θεία Λειτουργία - Γεωργίου Τσατσαρώνη (1986). Δεν γνωρίζω αν υφίσταται πολιτική πνευματικών δικαιωμάτων για ανάρτηση στο site... Στείλτε μου το μαιλ σας στο [Μόνο οι διαχειριστές επιτρέπεται να δουν αυτόν το σύνδεσμο.]
μπορείς να μου το στείλεις στο mail? chris_galanis2012[at]yahoo.gr

Αρέσει στον χρήστη Παναγής

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meteoros




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2011

θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία   θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Icon_minitime8th Νοέμβριος 2021, 9:34 am

jimdoxa2002 έγραψε:
Διαθέτω σε ψηφιακή μορφή την Μεγάλη Βυζαντινή Θεία Λειτουργία - Γεωργίου Τσατσαρώνη (1986). Δεν γνωρίζω αν υφίσταται πολιτική πνευματικών δικαιωμάτων για ανάρτηση στο site... Στείλτε μου το μαιλ σας στο [Μόνο οι διαχειριστές επιτρέπεται να δουν αυτόν το σύνδεσμο.]

Θα την ήθελα κι εγώ. Έχω το βιβλίο από το 1995 αλλά και σε pdf δεν θα ήταν άσχημο
[Μόνο οι διαχειριστές επιτρέπεται να δουν αυτόν το σύνδεσμο.]. ευχαριστώ εκ των προτέρων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παναγής




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2013
Ηλικία : 57
Τόπος : Κεφαλονιά

θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία   θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Icon_minitime6th Δεκember 2021, 8:57 pm

jimdoxa2002 έγραψε:
Διαθέτω σε ψηφιακή μορφή την Μεγάλη Βυζαντινή Θεία Λειτουργία - Γεωργίου Τσατσαρώνη (1986). Δεν γνωρίζω αν υφίσταται πολιτική πνευματικών δικαιωμάτων για ανάρτηση στο site... Στείλτε μου το μαιλ σας στο [Μόνο οι διαχειριστές επιτρέπεται να δουν αυτόν το σύνδεσμο.]

παρακαλώ, αν είναι ακόμη διαθέσιμο το pdf της Θ. Λ. Τσατσαρώνη να μου το στείλετε στο email
[Μόνο οι διαχειριστές επιτρέπεται να δουν αυτόν το σύνδεσμο.]
Σας ευχαριστώ πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thama




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 26/08/2012

θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία   θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Icon_minitime11th Δεκember 2021, 11:56 am

παρακαλώ, αν είναι ακόμη διαθέσιμο το pdf της Θ. Λ. Τσατσαρώνη να μου το στείλετε στο email [Μόνο οι διαχειριστές επιτρέπεται να δουν αυτόν το σύνδεσμο.] ευχαριστώ θερμά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παναγής




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2013
Ηλικία : 57
Τόπος : Κεφαλονιά

θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία   θεια - Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία Icon_minitime13th Δεκember 2021, 8:35 am

thama έγραψε:
παρακαλώ, αν είναι ακόμη διαθέσιμο το pdf της Θ. Λ. Τσατσαρώνη να μου το στείλετε στο email [Μόνο οι διαχειριστές επιτρέπεται να δουν αυτόν το σύνδεσμο.] ευχαριστώ θερμά

Καλημέρα προς όλους,

από ότι με ενημέρωσαν, υπάρχουν πνευματικά δικαιώματα, οπότε δεν είναι εφικτή η απόκτηση του pdf
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τσατσαρώνης-Θεία Λειτουργία
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μεγαλη Βυζαντινη Θεια Λειτουργια Τσατσαρωνη
» Θεία Λειτουργία Γ. Καρακάση
» Πατριαρχική Μουσική Κιβωτός - Ιερομονάχου Ιεροθέου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΕΡΟΨΑΛΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ :: ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ-ΑΡΧΕΙΩΝ ΒΥΖΑΝΤΙΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ-
Μετάβαση σε:  
phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις